Aktualności / Echa zabawy karnawałowej

18.02.2015

Echa zabawy karnawałowej

Echa zabawy karnawałowej

Nasza zabawa karnawałowa odbiła się szerokim echem nie tylko w kraju, ale także za granicą. Cieszymy się, że nasza strona dociera do byłych członków chóru i za jej pośrednictwem mogą śledzić dalszą działalność chóru bądź też zobaczyć starych przyjaciół. Dowodem na to jest list, który dotarł na nasze konto od pani
Lidii Jany ( obecnie Morhöfer)- byłej chórzystki. Do listu dołączyła trzy zdjęcia z zabawy karnawałowej
z 1997 roku. Oto treść listu:

 Przed chwilą obejrzałam sobie zdjęcia z zabawy karnawałowej "Jutrzenki"2015.
"Jutrzenka " wiele lat temu  też się tak wesoło bawiła. Załączam trzy zdjęcia  z karnawału  1997. Wiele obecnych członków chóru można na tych zdjęciach także znaleźć. Mam więcej zdjęć z przeszłości "Jutrzenki" zeskanowanych w komputerze . Wiadomo zeskanowane zdjęcie nie jest najczęściej dobrej jakości ale chętnie je udostępnię.
Pozdrawiam -  Lidia Jany (obecnie Morhöfer) była chórzystka.

Na jednym ze zdjęć są chórzystki: Anna Baczyńska, Grażyna Bentkowska, Irena Róg (dyrygentka), Teresa Podleszka i Sylwia Bodusz. Osoby z dwóch dalszych zdjęciach trudno opisać gdyż ich jest za dużo. 

Zobacz przesłane zdjącia 

Dziękujemy za pozdrowienia i za przesłane zdjęcia – no i prosimy o dalsze! 

Stare zdjęcia, dokumenty publikować będziemy w zakładce - Historia. Może znajdą się też inne osoby które wygrzebią stare zdjęcia związane z działalnością chóru i prześlą je do nas w formie elektronicznej lub bezpośrednio dostarczą fotografie /oczywiście po przetworzeniu zwrócimy/ a my z przyjemnością umieścimy je w naszej galerii.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

MUSIK KENNT KEINE GRENZEN - MUZYKA NIE ZNA GRANIC