Aktualności

 

                                                                              

 
 

03-07-2015 Przerwa wakacyjna Wspaniałego i radosnego odpoczywania Uprzejmie informujemy o przerwie wakacyjnej od 06.07.2015 r. do 29.07.2015 r. Wznowienie prób od 30 lipca /czwartek o godz.18.30 / Jeszcze raz życzymy udanych wakacji, mamy nadzieję, że zobaczymy się wypoczęci i pełni wigoru do pracy w kolejnym  sezonie. 1 sierpnia /sobota/ organizowane jest... więcej...
07-06-2015 95-lat Okręgu Tarnogórskiego ŚZChiO W dniu 7 czerwca 2015 roku Okręg Tarnogórski Śląskiego Związku Chórów i Orkiestr obchodzi Jubileusz 95-lecia swojej działalności. Uroczystości jubileuszowe, pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry Arkadiusza Czecha, odbędą się w dwóch etapach: I etap  przeznaczony także dla mieszkańców naszego miasta: 12.45 – Zbiórka zespołów... więcej...
19-05-2015 Zaproszenie do Leśniowa W niedzielę 24 maja o godzinie 11.00 Chór Jutrzenka, na zaproszenie ojców Paulinów weźmie udział we Mszy Świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej w Leśniowie. Zaśpiewamy w czasie Mszy i podczas Błogosławieństw pieśni poświęcone czci Matki Bożej. Wykonamy m.in. Ave Maria – Arcedelta, Ave Verum Corpus – Mozarta, Santa Maria – Schweizera, O... więcej...
15-05-2015 DZ "Oni żyją i działają w naszej gminie" W dzisiejszym wydaniu Dziennika Zachodniego znaleźć można artykuł o organizacjach działających na terenie  gminy Świerklaniec zaangażowanych  w życie kulturalne i społeczne. Wśród nich znalazł się także Chór Jutrzenka. Poniżej publikujemy stronę tego wydania. Tekst pod zdjęciem: "Chór Mieszany "Jutrzenka" z Nakła... więcej...
11-05-2015 I Dni Gminy Świerklaniec Już w niedzielę 17 maja o godz.17.15 zapraszamy na koncert Chóru Jutrzenka w ramach  I Dni Gminy Świerklaniec do parku przy pałacu Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim. Serdecznie zapraszamy.        NOC MUZEÓW Już po raz szósty Parafia Ewangelicko-Augsburska w Katowicach włącza się w... więcej...
27-04-2015 Wspomnienia - Lidii Jany  I znowu "zebrało" mnie na wejście na Waszą stronę internetową i z wielkim  za interesowaniem obejrzałam sobie galerię zdjęć, filmy i relacje z waszych VII Swierklanieckich  Spotkań Chóralnych. Nie będę ukrywać,że chętnie też bym brała w nich udział i trochę zazdroszczę obecnym Członkom. Nie byłabym sprawiedliwa gdybym twierdziła, że w... więcej...